شیم پلیت

شیم پلیت (لاتون یا لاینر)

Shim Plate

کاربرد اصلی شیم پلیت در خلاصی گیری دستگاه‌هاست. و برای همراستا سازی ( تراز‌بندی) دقیق قطعات در دستگاه‌ها و ماشین آلات صنعتی استفاده می‌شود. معمولا از جنس استیل استفاده است. که دلیل آن مقاومت بالای استیل در برابر سایش است.

به طور دقیق تر باید گفت لاتون برای پرکردن شکاف‌های کوچک از چند میکرون تا چند میلیمتر در سطوح مکانیکی استفاده می‌شود. و باعث افزایش طول عمر ماشین‌ها میشود. این در حالیست که به آسانی و با هزینه‌ی مناسب نصب شده و از دقت بالایی برخوردار است!

اما به دلیل حساسیت این قطعه، شما باید به کیفیت شیم پلیت‌های خریداری شده دقت بسیاری داشته باشید.flat بودن قطعه، نداشتن پلیسه و دفرمگی از مواردیست که باید حتما در نظر داشت. تا آسیبی به دستگاه‌های گران‌قیمت شما وارد نشود.

شیم پلیت جزو پرتولیدترین‌ محصولات ماست و ما در مجموعه شیمی‌کات با کیفیت‌ترین شیمزهای روز دنیا را با مناسبترین متریال‌ها جهت بازدهی و طول عمر بالای تجهیزات به شما ارائه خواهیم داد. علاوه بر جدول استاندارد شیم پلیت ها، شما می‌توانید درخواست طرح ها و سفارش‌های خود را در ابعاد و ضخامت‌های مختلف برای ساخت با ما در میان بگزارید.

شیمز
shim plate 2
برای دیدن نمونه‌های بیشتر کلیک کنید
shim plate
shim plate
shim plate
شیمز 2
shim plate
شیمز 3
شیمز 4
shim plate

دانلود جداول skf

جداول skf